0 eur
Jūsų krepšelis tuščias
img
0
0 eur
Jūsų krepšelis tuščias

Apie mus

Įmonė UAB "Ekspedicijos Grupė" prekiauja automobilių dalimis, automobilių priežiūros priemonėmis ir aksesuarais. Šiuo metu mūsų asortimente per 20 000 000 prekių iš įvairiausių tiekėjų. Galime pasiūlyti nuo pigesnių kokybiškų dalių iki aukščiausios kokybės (originalių) dalių. Prekiaujame tiek naujomis, tiek naudotomis automobilių dalimis. Padedame taupyti Jūsų pinigus ir laiką.

"WebAutoParts.lt" siūlo didžiausią naudotų automobilių dalių pasirinkimą Baltijos šalyse. Siūlome platų naudotų dalių asortimentą nuo populiariausių modelių iki išskirtinių automobilių. Taip pat turime visų rūšių atsarginių dalių, skirtų motociklams,  sunkvežimiams statybos ir žemės ūkiui technikai.

Naudodami paprastą ir patogią paiešką pagal modelį arba detalių numerį, galėsite greitai rasti reikiamą dalį. Be to, galite pasitikėti, kad mūsų specialistai ras tinkamą detalę, jei atsiųsite mums maksimalią informaciją: nuotraukas, detalės numerį ir automobilio VIN numerį. Su jumis susisieks didelę patirtį turintys mūsų darbuotojai ir pasiūlys geriausią kainos ir kokybės santykio variantą.

Gerai įdiegta logistikos sistema pristatys automobilių dalis į jūsų adresą jums patogiu laiku. Atsarginių dalių taip pat galite pasiimti tiesiai iš WebAutoParts.lt sandėlio Vilniuje, Lietuvoje.

Visiems produktams išrašomos PVM sąskaitos faktūros.