0 eur
Jūsų krepšelis tuščias
img
0
0 eur
Jūsų krepšelis tuščias

Automobilio dalys skirtas Lexus - naujos ir naudotos autodalys

Filtras
Atsarginių dalių būklė
Detalių kokybė (pagal GVO)
parodyti daugiau prekių

Dalys Lexus - originali įranga, originalios dalys, naudotų dalių katalogas iš Europos tiekėjų

Lexus automobiliai yra garsus Japonijos Toyota Motor Corporation prabangus gaminys. 1989 m. pradėta serijinė pirmojo LS 400 modelio su 4 l V8 varikliu gamyba. Po kelerių metų asortimentas išsiplėtė dėl sportinio kupė SC 400 - su panašiu varikliu įsibėgėjimo iki 100 km/val. laikas yra tik 6,9 sekundės. Šiandien Lexus modelių liniją taip pat sudaro sedano, krosoverio, visureigio ir kabrioleto kėbulai. Kiekvienas šios markės automobilis įkūnija prabangą ir eleganciją, kurią vertina klientai visame pasaulyje. Pasirinkę Lexus, automobilių dalis, skirtas techninei priežiūrai ar remontui, geriau pirkite originalius sertifikuotus gamintojus - su kokybės, ilgo tarnavimo laiko garantija. Kaip variantą, galite užsisakyti pakaitinių analogų, naudotų dalių Lexus su automobilių gedimo sunkvežimių Europos tiekėjų - puiki alternatyva brangių prekių vidaus rinkoje.

Originalus Lexus dalių katalogas

Lexus markės automobiliai užima aukščiausias pozicijas patikimiausių transporto priemonių reitinge - tai rodo tūkstančių apklausų ir bandymų specialiuose bandymų poligonuose rezultatai. Japoniškų modelių privalumai - kruopštus surinkimas, aukštos kokybės Lexus LX dalys, ekonomiškumas ir lengva priežiūra. Dėl modernios įrangos šis automobilis laikomas vienu patogiausių, saugių vairuotojui ir keleiviams. Tačiau net tokiam ateities automobiliui kaip Lexus reikia reguliarios techninės priežiūros, kad būtų pakeistos sugedusios ir sugedusios dalys.

Praktika rodo, kad kai kuriais atvejais reikia keisti ne tik atskiras Lexus MX dalis, bet ir ištisus agregatus. Dėl originalių dalių pirkimo padidėja finansinės išlaidos, o tai ne visiems prieinama. Dėl atsarginių dalių jie dažnai renkasi pigesnius nepriklausomų gamintojų, gaminančių Lexus RX, kitų markių ir modelių atsargines dalis, analogus.

Be to, yra didelė naudotų Lexus dalių paklausa - jas dažniausiai renkasi naudotų automobilių, kurių rida viršija 10 metų, savininkai. Pagrindinis šių dalių ir komponentų privalumas - nedidelė kaina, patikrinta kokybė ir ilgas tarnavimo laikas. Visas reikalingas Lexus GX dalis rasite mūsų internetinėje parduotuvėje WebAutoParts.lt - platus asortimentas už prieinamą kainą. Savo internetiniame kataloge turime daugybę atsarginių dalių visiems Lexus GX modelio modeliams ir modeliavimo metams:

 • hidrauliniai blokai, ABS komponentai, stabdžių kameros, diafragmos, suportai, žarnos, vamzdeliai, diskai, būgnai
 • Mišių kaiščiai, amortizatoriai, įvorės, silentblokai, statramsčiai, stebulės, dulkių dangteliai, lapinės spyruoklės, stabilizatoriai
 • Sankabos cilindrai, kardaniniai šarnyrai, korpusai, guoliai, kardaniniai velenai, varantieji velenai, šakės, sankabos
 • Aušinimo skysčio ventiliatoriai, išsiplėtimo indai, siurbliai, termostatai, radiatoriai, įvairios Lexus IS aušinimo ir šildymo sistemų dalys
 • Akumuliatoriai, uždegimo žvakės, uždegimo ritės, kondensatoriai, laidai, kabeliai, spynos, relės, indikatoriai, mygtukai
 • filtrai, alyvos filtrai, paskirstymo diržai, ritinėliai, galvutės, smagračiai, atramos, alyvos sandarikliai, duslintuvai, katalizatoriai
 • skydai, stogo liukai, sparnai, gaubtai, variklio dangčiai, oro juostos, lipdiniai, veidrodžiai, stiklai, žibintai, atšvaitai, durys

Ar jus domina Lexus kėbulo dalys? Siūlome europietiškos kokybės detales iš geriausių Europos tiekėjų aikštelių. Naudokite filtrus pagrindiniame WebAutoParts.lt puslapyje. Privalomuose laukuose nurodykite Lexus MX markę ir modelį, VIN numerį, atsarginės dalies tipą ir pavadinimą bei pažymėkite langelį, jei ieškote tik naujų dalių. Visos pateiktos Lexus dalys yra suskirstytos pagal kategorijas, todėl galite pasirinkti susijusius produktus savo automobiliui.

Lexus automobilių dalys su pristatymu Lietuvoje

WebAutoParts.lt siūlo platų naudotų ir naujų automobilių dalių asortimentą Lexus GX, kitiems užsienio ir vietiniams automobiliams. Jau daugelį metų bendradarbiaujame su didžiausiais Europos tiekėjais, pas kuriuos galima rasti aktualių privačių asmenų ir prekybos įmonių pasiūlymų. Kiekvieną dieną atnaujinamos partijos, todėl suteikiama galimybė susipažinti su įdomiais variantais, palyginti skirtingas Lexus automobilių dalių kainas ir pasirinkti patraukliausias.

WebAutoParts.lt visada yra tinkamas sprendimas šalies automobilių savininkams, norintiems įsigyti Lexus dalių:

 • Puiki kokybė - garantuotas našumas, mažas nusidėvėjimas
 • Didelis pasirinkimas - su produkto aprašymu, mokėjimo sąlygomis ir pristatymu.
 • Profesionali pagalba - mūsų specialistai atsakys į visus jūsų klausimus apie tinkamos dalies pasirinkimą
 • prieinamos kainos - iki 3 kartų pigiau nei rinkoje.
 • maksimalus patogumas ir efektyvumas - mes pasirūpiname visais su prekių gabenimu susijusiais klausimais, o vėliau pristatome klientui per kurjerių tarnybas DPD, DHL.
 • galimybė grąžinti Lexus atsarginę dalį - per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo pateikimo momento.

Užsisakykite geriausias Lexus dalis - originalias, naudotas, lygiavertes iš Europos tiekėjų aikštelių. Laukiame Jūsų WebAutoParts.lt!


Dažnai užduodami klausimai

Kaip pateikti Automobilio dalys Lexus užsakymą?

Užsakymo pateikimo "Webautoparts" svetainėje algoritmas yra labai paprastas:

 1. Iš siūlomo atsarginių dalių sąrašo Automobilio dalys Lexus pasirinkite optimalų variantą.
 2. Vienu paspaudimu pereikite tiesiai į norimos prekės kortelę, kurioje galite pamatyti išsamesnes atsarginės dalies charakteristikas.
 3. Pridėti prekę į pirkinių krepšelį per mygtuką Pirkti.
 4. Eikite į krepšelį (spustelėdami piktogramą viršutiniame dešiniajame kampe) ir atsiskaitykite.
 5. Po užsakymo su jumis susisieks mūsų vadybininkas ir dar kartą patikrins visą informaciją.

Kiek laiko reikės laukti Automobilio dalys Lexus ?

Užbaigę užsakymą, galime pristatyti Automobilio dalys Lexus per 3-5 dienas. Pristatome į bet kurią Lietuvos vietą.

Ar galima pasirinkti atsarginių dalių analogus kategorijoje Automobilio dalys Lexus Lietuvoje ?

Galite susisiekti su "Webautoparts" internetinės parduotuvės konsultantu vienu iš nurodytų kontaktinių telefonų numerių parinkti analogus Automobilio dalys Lexus Lietuvoje
.

Kokios Automobilio dalys Lexus Lietuvoje dalys yra kataloge?

Kataloge pateikiamos dažniausiai pasitaikančios Automobilio dalys Lexus Lietuvoje atsarginės dalys, taip pat jų analogai. Patogiame "Webautoparts" internetinės parduotuvės meniu galite patikrinti, ar tam tikrų atsarginių dalių yra, ar jų nėra.